apskaičiuotų palūkanų norma

apskaičiuotų palūkanų norma
apskaičiuotų palūkanų norma statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Palūkanų norma, kurią taikant pinigų srautai, susiję su finansiniu turtu ar finansiniu įsipareigojimu, diskontuojami visą to turto ar įsipareigojimo turėjimo laiką arba iki kito jo perkainojimo dienos. atitikmenys: angl. effective interest rate ryšiai: sinonimas – diskonto norma šaltinis Lietuvos Respublikos finansų ministro 2009 m. gruodžio 11 d. įsakymas Nr. 1K-444 „Dėl finansų ministro 2008 m. birželio 27 d. įsakymo Nr. 1K-223 „Dėl viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės 17-ojo standarto patvirtinimo“ pakeitimo“ (Žin., 2009, Nr. 149-6697)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем написать реферат

Look at other dictionaries:

  • apskaičiuotų palūkanų metodas — statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Amortizuotos finansinio turto ir finansinio įsipareigojimo savikainos nustatymo pagal apskaičiuotų palūkanų normą ir palūkanų pajamų ir sąnaudų paskirstymo per… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • effective interest method — apskaičiuotų palūkanų metodas statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Amortizuotos finansinio turto ir finansinio įsipareigojimo savikainos nustatymo pagal apskaičiuotų palūkanų normą ir palūkanų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • effective interest rate — apskaičiuotų palūkanų norma statusas Aprobuotas sritis buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė apibrėžtis Palūkanų norma, kurią taikant pinigų srautai, susiję su finansiniu turtu ar finansiniu įsipareigojimu, diskontuojami visą to turto ar …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”